Jak wybrać wzór zaproszeń ślubnych?

Zaproszenia na ślub to bardzo ważny element przygotowań do najważniejszej uroczystości w życiu. Nie dziwi więc fakt, że młoda para dokłada wszelkich starań do tego, aby goście poprzez otrzymanie zaproszeń poczuli się docenieni. Wybór wzorów jest ogromny i bywa, że proces decyzyjny jest bardzo długi. Na co się zdecydować?

śmieszne zaproszenie na ślub

Eleganckie zaproszenia ślubne

Warto dopasować stylistykę ślubnych zaproszeń do ogólnego nastroju panującego podczas uroczystości. Jeżeli wesele jest planowane z wielką pompą, w stylistyce dworskiej, to trzeba zadbać również o to, aby zaproszenia miały elegancki charakter. Wówczas warto pochylić się nad wyborem najlepszego kredowego papieru i podniosłych cytatów.

Zaproszenia ślubne na wesoło

W sytuacji, gdy młodzi mają bardziej luźne podejście do życia i podchodzą do uroczystości z nieco większym dystansem, wówczas można wybrać śmieszne zaproszenia na ślub z jajem. Wiele firm produkujących zaproszenia ślubne ma w swojej ofercie zabawne grafiki. Podejście do tematu na wesoło z pewnością pozwoli na rozładowanie napięcia, jakie towarzyszy przedślubnej gorączce przygotowań. Zaproszenie ślubne z humorem wywoła również niejeden uśmiech na twarzy zapraszanych gości – zarówno spośród przyjaciół, jak i rodziny.