Jaki kolor zaproszeń ślubnych wybrać

zdjęcie różowego zaproszenia

Kiedy szykujemy się do tak ważnego dnia, jakim jest nasz ślub, to pierwszą rzeczą jaką musimy wybrać są zaproszenia. Bez nich nikt nie dowie się, że ustaliliśmy z małżonkiem termin ślubu i bardzo miło by nam było, aby goście zaszczyciliby nas na nim swoją obecnością. Warto jednak wybrać taki motyw zaproszeń, który charakteryzuje, również nasz związek. Charakter każdego małżonka jest inny i dlatego każdy związek jest inny. Jedni stawiają bardziej na partnerstwo, a drudzy zdecydowanie dzielą rolę na bardziej kobiece i typowo męskie. Możemy to również pokazać poprzez zaproszenia z odpowiednim motywem.

Kolor różowy- kolorem miłości

Zaproszenie na ślub o różowej barwie jest bardzo dobrym pomysłem przede wszystkim dlatego, że jest to kolor kojarzący się nam z czymś radosnym. Możemy dostrzec w nim także dobrą zabawę, dlatego naszym przyszłym gościom też skojarzy się pozytywnie.

Warto go wybrać również dlatego, że jest to jeden z kolorów miłości. Różowy wyraża tą bardziej czułą, natomiast krwisty czerwony tą bardziej pożądaną i namiętną. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby połączyć oba kolory. Bardzo wiele par wybiera takie połączenia kolorystyczne jak biały i różowy. Wtedy jeśli chodzi o symbolikę, możemy dostrzec niewinność i wielką bardzo czułą miłość. Jest to genialne połączenie jeśli chodzi o ślubne zaproszenia, bo nie dość, że pasują wizualnie do siebie, to jeszcze ukryte symbole są jak najbardziej trafne co do charakteru uroczystości, na którą zapraszamy naszych gości. Aż żal nie wykorzystać tych aspektów.