Jakie zdjęcie do zaproszeń ślubnych?

Aktualnie zaproszenia ślubne ze zdjęciem (przykłady tutaj: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/ze-zdjeciem/) wiodą prym wśród wybieranych zaproszeń przez pary młode. Wspólne zdjęcia narzeczonych jest miłym wstępem dla gości tego, co ich czeka. Jakie zdjęcie najlepiej wybrać do tego typu zaproszeń?

  1. Odpowiedni format

W zależności od tego, jaki format zaproszenia wybraliśmy warto zdjęcie dostosować do jego rozmiarów. Najczęściej pary decydują się na zaproszenia w rozmiarach: 10 x 21 cm, 14 x 14 cm lub 15 x 21 cm. W związku z tym, zdjęcie użyte musi być dopasowane do całości.

  1. Postaw na jakość

Dbamy o wysoką jakość zaproszeń, dlatego w grę wchodzą tylko i wyłącznie ładne i dobre jakościowo zdjęcia. Niektóre z par decyduje się na sesje narzeczeńskie i spośród takich zdjęć wybierają jedno zdjęcie, które umieszczają na zaproszeniach. Inni z kolei, stawiają na naturalne zdjęcia z ich życia. Świetnie sprawdzi się tu wspólne zdjęcie z podróży lub uroczystości rodzinnych.

  1. Wyróżnienie i pamiątka

Oryginalne, kreatywne i pomysłowe zaproszenia ślubne ze zdjęciem pary młodej stanowi idealną pamiątkę dla przyszłych gości weselnych, którzy je otrzymają, oraz dla samych młodych. Dlatego warto poświęcić chwilę czasu, by taka prozaiczna kartka pokazywała cząstkę nas samych.

Aktualnie, w zaproszeniach panuje pełna dowolność. Im większa pomysłowość tym lepiej. Dlatego też pary chętnie decydują się na różnorodne urozmaicenia zaproszeń w postaci własnych zdjęć, kokardek, suszonych kwiatów czy innych dodatków – by to wydarzenie uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym.