O czym pamiętać, przygotowując się do własnego ślubu?

Przedślubny czas to ogrom szczęścia i radości, odrobina niepewności (czy wszystko wypali!), a także mnóstwo spraw do załatwienia, rzeczy do kupienia, ubrań do zmierzenia oraz dodatków do wybrania.

Jak nie zginąć w przedweselnym chaosie?

Przede wszystkim – usiąść i przygotować listę rzeczy, które są nam niezbędne. Oprócz kwestii oczywistych, jak suknia czy bukiet, na liście powinny znaleźć się kwestie tak drobne, że niekiedy się o nich zapomina, jak na przykład opakowanie na obrączki, czy pojemnik na kartki z życzeniami od gości.

Często to salony ślubne dokładają pudełka w gratisie do obrączek, a Państwo Młodzi w natłoku innych spraw nie myślą o jego wymianie. Gdyby jednak dopasować wzór opakowania na obrączki ślubne do całości stylu, w jakim chcemy urządzić ten wyjątkowy dzień – na pewno zrobi to wrażenie na gościach.

Jak dobrać pudełko na obrączki ślubne?

Choć wydawać by się mogło, że to sprawa niemalże bez znaczenia, warto jednak zwrócić uwagę, aby pudełko choć częściowo pasowało do stylu, w jakim urządzamy wesele.

Jeśli kościół udekorowany jest kwiatami, dobrym pomysłem może okazać się dobranie opakowania na Wasze obrączki pod ich kolor – taki akcent z pewnością doda klasy całości wystroju.

Ciekawym pomysłem wydaje się również skonsultowanie, jakiego koloru poszetkę oraz krawat planuje założyć świadek – tak, aby zgrać mniej więcej wygląd pudełeczka z kolorystyką jego stroju. Choć wydaje się, że to nieistotny szczegół, na pewno dopasowane kolorystycznie elementy ucieszą oko niejednego estety.