Rodzinne i nie tylko

Żeby tradycji stało się zadość…

Wesele to taka impreza, która ma obowiązkowe punkty. Należą do nich chociażby oczepiny, jak również krojenie tortu i karmienie siebie nawzajem. Do takich momentów należy również podziękowanie dla Rodziców oraz jakaś specjalna piosenka – zobacz topowe propozycje z tej okazji. Takich obowiązkowych punktów każdego wesela jest kilka.

Co jednak zrobić, gdy…

Stosunki pomiędzy dziećmi a Rodzicami nie zawsze są wzorowe. Czy w takim momencie należy urządzić takie publiczne podziękowanie, przy swoich gościach, którzy mogą o niczym nie wiedzieć? Jak najbardziej, że tak. Jednak nie musicie swoim Rodzicom dedykować specjalnej piosenki, która będzie opowiadała o wspaniałych latach dzieciństwa (jak tak wcale nie było). Wystarczy tylko, że wybierzecie piosenkę, której się przyjemnie słucha i będzie można ją puścić podczas skromnego podziękowania.

Piosenka wpadająca w ucho

Weselna piosenka na podziękowanie dla Rodziców może być takim utworem, przy którym się fajnie tańczy. Na pewno wiele osób kojarzy Luisa Armstronga i  „What a wonderful world”. Świat jest cudowny – to możecie śmiało przyznać temu znakomitemu śpiewakowi. W takim momencie mozecie również zadedykować piosenkę „Dni których jeszcze nie znamy” M.Grechuty, jeżeli stosunki pomiędzy Wami są napięte.