Vintage czyli jakie?

Zaproszenia ślubne dla wielu par są jednym z najważniejszych elementów przygotowań do ceremonii ślubu. Dzięki nim przekazujemy tę radosną nowinę, że zamierzamy stanąć na ślubnym kobiercu. Zgodnie z panującą modą, zaproszenia ślubne są też zapowiedzią czekającej nas uroczystości, niejednokrotnie zdradzają wybrany styl imprezy. Często też na podstawie otrzymanych zaproszeń ślubnych możemy skojarzyć, w jakim klimacie będzie utrzymane wesele.

Stylowe wesele w klimacie vintage

Styl vintage, często określany mianem retro, kojarzy się większości z nas z czymś starym, ponadczasowym. Styl ten zaprzecza wszechobecnej nowoczesności i może właśnie z tego powodu, wesela w stylu vintage są tak popularne.

Styl vintage to nie tylko zaproszenia ślubne vintage, ale i sukienka panny młodej, garnitur pana młodego, czy nawet obrączki. Każdy z tych elementów oddaje ducha epoki, pozwalając poczuć się gościom jak na weselu z odległych czasów.

zdjęcie zaproszenia vintage

zdjęcie ze strony RozsadnePannyMlode.pl

Zaproszenia ślubne vintage to nie lada wyzwanie, ponieważ by spełniały swoją funkcję i od razu dawały do zrozumienia odbiorcy, w jakiej imprezie będzie brał udział, muszą być niezwykle precyzyjnie wykonane.

Kolorystyka, grafika, a nawet wykorzystane materiały czy styl pisma, muszą stricte nawiązywać to epoki vintage. Na szczęście, biznes ślubny jest tak bardzo rozwinięty, że nawet najbardziej wybredny klient znajdzie coś dla siebie. Tak więc, zaproszenia ślubne w stylu vintage aktualnie nie są wyzwaniem, bo możemy przebierać w ofertach tematycznych wielu producentów z branży ślubnej.